Kategorie

Piecokuchnia IZA 16kW

Piecokuchnia IZA 16kW

Piecokuchnia typu IZA o nowoczesnej konstrukcji jest urządzeniem cieplnym o dolnym spalaniu paliw stałych. Piecokuchnia wykonana jest z atestowanych blach stalowych – "kotłowych" w konstrukcji spawanej. 

Więcej szczegółów


2 465,00 zł brutto

IZA 16kW

1 dostępny


Piecokuchnia typu IZA o nowoczesnej konstrukcji jest urządzeniem cieplnym o dolnym spalaniu paliw stałych. Piecokuchnia wykonana jest z atestowanych blach stalowych – „kotłowych” w konstrukcji spawanej.
Komora paleniskowa ma kształt prostopadłościanu. Wylot spalin z tej komory znajduje się w górnej i tylnej części ściany, skąd spaliny przepływają do pionowych ciągów konwekcyjnych, a stamtąd do komina.


Stalowa kuchnia grzewcza przeznaczona jest do podgrzewania wody służącej jako medium grzewcze w instalacjach centralnego ogrzewania budynków mieszkalnych, punktów
handlowych, usługowych, warsztatów, obiektów użyteczności publicznej, gospodarstw wiejskich, przydomowych szklarni itp. oraz nagrzewania płyty grzewczej jako źródła energii do przygotowywania posiłków w naczyniach metalowych i podgrzewania wody użytkowej przez wężownicę w ogrzewaczu. 

 

Parametry techniczne:

tabela parametrów piecokuchni Iza